Vyberte si město

Klikněte na název regionu, ze kterého je Vaše škola a dostanete
se na konkrétní nabídku výletů a exkurzí určených pro Vás.

OSTRAVA

Při prvním otevření stránky jsou zobrazeny všechny výlety od polodenních po celodenní – filtrovat je možno podle délky akce (polodenní – cca do 12-13 hod, prodloužené polodenní – cca do 15 hod, celodenní – cca do 16-18 hod). Po rozkliknutí konkrétního výletu lze provést rezervaci kliknutím na pole Zadat rezervaci (nebo lze objednat e-mailem). V případě zájmu o destinaci, která není v nabídce napište e-mail a pokud to bude možné, tak výlet zajistíme.
SITUACI OHLEDNĚ COVID-19 SLEDUJEME, V OBDOBÍ UZAVŘENÍ ŠKOL A STAVU NOUZE JSOU VÝLETY ZRUŠENY, OBJEDNÁVKY NA KVĚTEN A ČERVEN PŘIJÍMÁME, NICMÉNĚ BUDE TŘEBA RESPEKTOVAT AKTUÁLNÍ SITUACI.

POHÁDKA HRADEC NAD MORAVICÍ + OPAVA

Cena pro MŠ i ZŠ: 380/400/430

Od 13.5 do 15.5. je na zámku v Hradci nad Moravicí k vidění pohádka Čertův poklad – princezna Jasmína netrpělivě očekává svého ženicha, a aby poznala jeho pravou povahu, vymění se se svou služkou Žofií. Podobný nápad však dostane i princ a jeho sluha. A …

Prodloužený polodenní výlet

MŠ, ZŠ

NOVÝ JIČÍN + LEŠNÁ U VAL.MEZIŘÍČÍ

Cena MŠ: 340/360/390

Cena ZŠ: 350/370/400

VNovém Jičíně poznáme jak se vyrábí pokrývky hlavy a taky si je vyzkoušíme. Zámek Lešná u Valašského Meziříčí nabízí společenskovědní i přírodovědné programy – např. Bájesloví Valašska, Bylinky trochu jinak, Já jsem malý mysliveček, Jak šel čas na zámku, Kámen v pravěku, Není houba jako …

Prodloužený polodenní výlet

MŠ, ZŠ

KOPŘIVNICE + ŠTRAMBERK

Cena pro MŠ i ZŠ: 350/370/400

V městečku s křivolakými uličkami, které lemují roubené chalupy s doškovými střechami navštívíme hrad Trúba, opředený celou řadou pověstí. Také zavítáme do pekárny, kde se vyrábí místní specialita. V muzeu  Tatrovek si přijdou na své milovníci krásných strojů.

Prodloužený polodenní výlet

MŠ, ZŠ

GENERÁL LAUDON + ZDENĚK BURIAN + AQUA TERRA

Cena pro MŠ i ZŠ: 350/370/400

V Novém Jičíně  navštívíme expozici věnovanou vojevůdci generáli Laudonovi v domě, kde zemřel. Ve Štramberku se podíváme na dílo významného ilustrátora Zdeňka Buriana v jeho muzeu a také do expozice Aqua Terra (akvária, terária a další).

Prodloužený polodenní výlet

MŠ, ZŠ

HRAD HELFŠTÝN + HRANICKÁ PROPAST

Cena MŠ: 310/340/380

Cena ZŠ: 330/360/400

Návštěva rozsáhlého hradního komplexu v předhůří Beskyd. Uvidíme mincovnu, kovářskou expozici a podíváme se na okolí z vyhlídkové věže.  Nedaleko hradu se vydáme k nejhlubší propasti u nás. Možno navštívit i Zbrašovské aragonitové jeskyně (přípl. 70,- Kč).

Prodloužený polodenní výlet

MŠ, ZŠ

ZÁMEK LINHARTOVY + JEŽNÍK

Cena pro MŠ i ZŠ: 330/350/380

Nejprve se podíváme na zámek nedaleko Krnova, kde  nás čeká spousta zajímavých expozic. Nedaleko Krnova pak ještě vystoupáme na rozhlednu  Ježník, odkud se nám naskytne pohled do Polska, na Praděd,…

Prodloužený polodenní výlet

MŠ, ZŠ

LIPNÍK NAD BEČVOU + ZBRAŠOVSKÉ JESKYNĚ

Cena MŠ: 350/370/400

Cena ZŠ: 380/400/430

Během  1-2 hodinové  prohlídky  města  mj. navštívíme  městskou zvonici (uvidíme zvony Michala, Jakuba, Barborku),  půjdeme do synagogy,  na starý židovský hřbitov,do zámeckého parku i na jedinečnou střešní zahradu. Pak zavítáme do nedalekých aragonitových jeskyní.

Prodloužený polodenní výlet

MŠ, ZŠ

HUKVALDY – HRAD + TROPIC

Cena pro MŠ i ZŠ: 330/350/380

V Hukvaldech zavítáme do největší hradní zříceniny na Moravě, která má stále dochovaných 800 metrů  hradební zdi  s  několika bastiony. Dále zavítáme do expozice exotických rostlin a zvířat. Projdeme také oboru, kde čerpal inspiraci Leoš Janáček.

Prodloužený polodenní výlet

MŠ, ZŠ

DARKOVIČKY + RADUŇ

Cena pro ZŠ: 380/400/430

V areálu československého opevnění navštívíme mj. pěchotní srub a dozvíme se, co byla tzv.„betonová  hranice“. Pak nás čeká prohlídka novogotického romantického zámku Raduň.

Prodloužený polodenní výlet