ZINZINO

Jako doplňující činnost k provozování cestovní agentury pro školy nabízíme zdravotní imunitní program s produkty ZINZINO.

Období od roku 2020 je pro všechny složité a na některé zaběhnuté životní postupy je potřeba začít nahlížet jinak. Od roku 2005 jsme zajišťovali pro školy a školky exkuze a výlety a věnovali jsme se této činnosti naplno – bohužel od března 2020 byly školy uzavřené a v dalších letech bude situace pravděpodobně jiná než do roku 2020 – po zvážení všech okolností a hledání nových cest jsme začali s distribucí produktů ZINZINO, které jsou zaměřeny na zdraví, imunitu, zdravý životní styl a tím i spokojený život.

ŽIVOT V ROVNOVÁZE – společnost ZINZINO poskytuje ve své kategorii nejlepší, nejmodernější a na míru vyráběné produkty, vycházející z poznatků nové vědecké disciplíny, farmakonutrice, které využívají aktivní živiny z jídla pro boj s nerovnováhou v moderním životě. ZINZINO nabízí otestované a vysoce kvalitní produkty pozitivně zasahující do oblasti veřejného zdraví a zdravého životního stylu.

Z našich zkušeností můžeme potvrdit, že kombinace produktů ZINZINO pomáhají např. u astmatiků (nemusí používat kortikoidní spreje), při zánětech (např. patní ostruha, zánět středouší) a dalších zdravotních problémech – není to o léčení, ale o pomoci tělu se s různými neduhy vyrovnat.

Produkty ZINZINO tvoří oleje BalanceOil, výživové doplňky Xtend, Viva, Protect, Zinobiotic a další – kompletní přehled i s detailnějšími informacemi naleznete po kliknutí na tento odkaz: https://www.zinzino.com/2007674074/CZ/cs-CZ

Veškeré informace o produktech a programu Vám v případě zájmu sdělíme během osobního setkání nebo na některé z přednášek.

V případě zájmu o produkty či spolupráci volejte na telefonní číslo 737613117 nebo pište na e-mail: dudovazdenka@seznam.cz – veškeré Vaše dotazy a přání vyřídí Ing.arch. Zdenka Dudová.

Má smysl zkusit změnit životní styl, nastartovat imunitu a vyvarovat se možným civilizačním onemocněním – udělejte si čas a podívejte se na uvedená videa – odkazy:

https://www.youtube.com/watch?v=Oc7DXeqkzdU&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=WpdpGW7PcjI&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=jWpuVapXEtQ&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=VL4j_UAWQ0A&feature=youtu.be