ZÁJEZD DO SKLÍPKU – FKSP

Vzhledem k zájmu ze strany pedagogů o jednodenní nebo vícedenní zájezdy s využitím financí z FKSP nabízíme možnost výletu do vinného sklípku U Krbu v Hustopečích – v případě zájmu kontatujte CA Úsměv – vše domluvíme a připravíme.

V prostorném sklepě máte možnost posedět nad dobrým vínem a jídlem s kolegy a oprostit se od všedních starostí 🙂

Jak to u nás probíhá? V podstatě vše naplánujeme dle vašich představ od večerního posezení po dvoudenní program.

Začínáme v odděleném klasickém sklípku, kde vás přímo majitel – sommeliér provede pestrou paletou chutí a příběhů vín. V komorní atmosféře archivního sklepa degustujete minimálně 6 vzorků. Vína, která vás během degustace nejvíce osloví, vám následně podáváme na stoly během celého večera k neomezené konzumaci.

Následuje pořádná večeře od naší báječné kuchařky a volná zábava (v případě zájmu doprovázena třeba i cimbálovkou). Později se podává studená večeře formou obložených mís. Nesmí chybět výborná káva, sladká tečka a nealko. V naší gastronomii se meze nekladou. Připravíme dle vašich přání pohoštění od menu po pestrý raut.

Jsou připraveny různá menu od 900 Kč/osobu – detaily zašleme na vyžádání.

Sklep má více částí, proto se i v menším počtu budete cítit útulně.

Nabízíme i příjemné ubytování pro 15 osob ve 4 apartmánech přímo nad sklepem. Při vyšším počtu hostů bude zajištěno ubytování v penzionech v nejbližším okolí.

Rádi připravíme také další program v rámci sklepa i mimo něj – např. procházka do mandloňových sadů k rozhledně apod. – individuální dohoda.

Zákazník je u nás na prvním místě a určitě uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Těšíme se na vás.

Autobus na dopravu na tuto akci zajistí v případě zájmu CA Úsměv.

Už se vidíte u krbu se sklenkou vína?

https://www.youtube.com/watch?v=Yc9WcRxDCm4

 

 

 

Vinný sklípek U Krbu | SklepyMoravy.cz - moravské vinné sklepy a sklípky