HOUBOVÝ PARK A RÁJ SKŘÍTKŮ – ROSEČ

Pro školy v okolí města: JIHLAVA

Počet dětí:

45 a více

40 až 44

35 až 39

Cena MŠ:

380 Kč

400 Kč

440 Kč

Cena ZŠ:

400 Kč

430 Kč

470 Kč

Polodenní výlet

MŠ, ZŠ

V Roseči nedaleko Jindřichova Hradce nás čeká program:

Voda nad zlato – tato naučná stezka je doplňkem ke stejnojmennému programu, který se zabývá ochranou vodního prostředí. Cílem je uvědomit si, že bez vody by nebyl život. Zamýšlíme se nad přínosem, který nám voda dává, ale také nad ztrátami, které voda bere. Děti pochopí, že lidská činnost může vodu chránit, ale i ohrožovat.

Program doplníme 2 dalšími stezkami, ze kterých si můžete vybírat:

Po stopách zvířat – nově upravená výpravná cesta za dobrodružstvím, vhodná pro všechny věkové kategorie. Je základní stezkou k environmentálnímu programu „ Život kolem nás“. Projdeme se bosonohou stezkou s bludištěm, během které dohledáváme stopy zvířat, která žijí kolem nás – vhodné pro všechny věkové kategorie.
Tajemná expedice –  interaktivní, pohybová výprava do historie planety, potkáte se i s dinosaury – vhodné pro všechny věkové kategorie. MŠ a 1. třída v doprovodu dospělé osoby – čtení.
Botanické bloudění – znáte rostlinky kolem nás? Naše interaktivní stezka vám představí mnohoběžných rostlin v živé kráse. Budete bádat a můžete přivonět, pochutnat i pohladit – vhodné pro žáky od 3. třídy.
Na cestě s planetami – vydejte se naší zahradou na výpravu za planetami naší sluneční soustavy,přesně přepočítaných velikostí i vzdáleností, a objevte ještě neobjevené – vhodné pro všechny věkové kategorie.
Houbová stezka – rozeznáte různé druhy hub? – vhodné pro všechny věkové kategorie.
Foťáková stezka – najdete všechny poztrácené figurky podle obrázků? – vhodné pro všechny věkové kategorie.

Dále originální výtvarná dílnička upravená dle věku dětí a trochu zábavy a volného času – volné hraní v hale s dřevěnými netradičními hrami.

Za splněné úkoly děti získají  dárek.